KONST / Litografier / Färglitografi 15988135
nr 1598 8135
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 38/310. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:34:36
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson